Prečo sa prihlásiť na naše gymnázium?

gvk_budova-150x83Ahoj deviatak, deviatačka!  

Prečo sa prihlásiť na naše gymnázium?

  • Vysoká kvalita získaného vzdelania.
  • Individuálny prístup. 
  • Možnosť špecializácie – zamerania sa na  informatiku, jazyky, prírodovedné predmety… 
  • Takmer rodinné prostredie.
  • Kvalitné technická vybavenie. 
  • Lepšie je mať školu v blízkosti bydliska – ušetríš si námahu, čas aj peniaze.
  • Ak si z okolia, máš dobré spoje, veľa to nestojí.
  • Neoľutuješ. Prečo ešte?  Čítaj dalej …
  • Bohatý kultúrny a spoločenský život

Lepšie je mať školu v blízkosti bydliska. Ušetríš si námahu, čas aj peniaze. Ak si z okolia, máš dobré spoje, veľa to nestojí. Neoľutuješ. Prečo?
Ak sem prídeš, získaš kvalitné vzdelanie a môžeš byť úspešný na mnohých vedomostných súťažiach a olympiádach. Naše gymnázium má každoročne bohatú účasť a vynikajúce výsledky nielen na prírodovedných a jazykových súťažiach, ale aj na športových turnajoch. Študentský život je mimoriadne pestrý. Každý rok sa uskutočňujú exkurzie doma i v zahraničí. Najobľúbenejšími trasami medzi našimi študentmi sú Praha-Brusel-Paríž –Mníchov a Bratislava-Viedeň-Budapešť. Aj stužkové slávnosti môžu byť spojené s výletom pri mori. Udržiavame kontakty s partnerskými školami v Budapešti a Sárospataku (MR).Počas školského roka sa pravidelne stretávame a obohacujeme na spoločných podujatiach.
Každoročne usporiadame imatrikuláciu, školský ples, gymbiznis, mikulášsky večierok, deň súťaží, študentskú vedeckú konferenciu.
Napriek pestrej mimoškolskej činnosti ani učenie nezanedbávame, veď všetci máme svoje ciele , po maturite nás predsa čaká vysoká škola. No prv si užívajme štyri roky na našom gymku, kde je fajn, lebo je tu rodinná atmosféra, každý pozná každého a čo je najdôležitejšie: všetko sa točí okolo nás – študentov. V učebnom pláne nášho gymnázia je posilnená výučba informatiky a jazykov. V treťom ročníku je zavedený e–learningový predmet Management osobných financií, na ktorom získaš certifikát. V posledných dvoch ročníkoch Ti ponúkame predmety podľa Tvojho záujmu a orientácie na ďalšie štúdium.
O prvákov je mimoriadne postarané, veď sú celý rok stredobodom pozornosti. Oplatí sa byť gymnazistom u nás. Čaká Ťa nielen množstvo učiva, ale aj množstvo prekvapení.

TAK PRÍĎ A PRESVEDČ SA!

Môže sa Vám ešte páčiť...